İstanbul

Philips Servis İkitelli

Çok uzun senelerdir İstanbul’un Küçükçekmece ilçesine bağlı İkitelli semtinde siz değerli müşterilere hizmet veren Philips Servis İkitelli, elektrikli süpürgelerinin onarımını yapmasının yanı sıra hortum, filtre, başlık, toz torbası gibi yedek parçaların da teminini sağlıyor. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini günden güne geliştiren profesyonel ekibimiz elektrikli süpürgenize ait her türden arızanın giderilmesi için titizlikle çalışmaktadır.

Firmamız arızası giderilen elektrikli süpürgenize teknik desteği sürdürmeye devam etmektedir. Teknik servis ekibimiz yapmış olduğu her türlü onarım parça değişimi ve işçiliğe 1 yıl süreyle garanti verir .Bu 1 yıl içerisinde çıkabilecek herhangi bir sorun için sizlerden işçilik, yedek parça adı altında herhangi bir ücret talep edilmez. Siz de arızalanmış elektrikli süpürgenizin onarımı için güler yüzlü, işinin ehli olan ve bunun karşın uygun fiyat talep eden bir teknik servis arayışında iseniz gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Pazar günleri dışında haftanın her günü siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için İkitelli semtinde siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.


İkitelli Philips Servisi
Telefon: 0216 620 95 59
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

2 Yorum

  • Reply
    Nazan

    1 hafta önce kullanmakta olduğum Philips marka süpürgemin daha öncesine göre emiş gücünün zayıfladığını fark ettim. Makinenin filtre kısmını temizledim ve toz torbasını değiştirdim. Buna rağmen problemi çözemeyince İkitelli Philips Servisi çağırdım. Kendi yapmış olduğum temizliğin yetersiz kaldığını söyleyip teknik bakım yaparak makinemin eski çekim gücüne dönmesini kısa sürede sağlamış oldular.

  • Reply
    Sevcan

    İş yerimizde idari kısmın elektrikli süpürgesi ayrı ve iş yerinde mesul müdür ben olduğum için en ufak bir şey arızalandığında personel bana geliyor. Geçenlerde temizlik görevlisi Philips marka elektrik süpürgesini yedek parçasının kırıldığını söyleyince İkitelli Philips Servis ile iletişime geçerek kırılan parçayı ve modelini söylemem üzerine 2 saat içerisinde gelen ekip makineyi tamir ederek mağduriyetimizi giderdiler.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır