Philips Servis Ortaköy

İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semtinde uzun senelerdir faaliyet gösteren Philips Servis Ortaköy, arızlanamış olan Philips marka elektrikli süpürgelerinizi profesyonel ekibiyle kısa süre içerisinde tamiratını yapıp hemen teslim ediyor. Bunun yanı sıra süpürgenizde toz torbası, hortum, filtre, başlık gibi parçaların da tedarikini yapan firmamız, kaliteli ve sorunsuz hizmetin yanında sunduğu uygun fiyat politikasıyla bölgedeki birçok Philips süpürge kullanıcısının tercihi konumunda.

Ayrıca sadece hizmet öncesi değil, hizmetten sonra da gerekli teknik destek sağlıyor ve tamiratı ya da parça değişimi yapılan cihazlara 1 yıl süreyle garanti veriyoruz. Vermiş olduğumuz bu garanti sayesinde müşteri korunmakta, bizler de vermiş olduğumuz hizmetin arkasında durmuş olduğumuzu gösteririz.

Sizin de eğer Philips marka süpürgenizde bir arıza meydana geldiyse hemen korkup, telaşa kapılmayın. Çünkü arızalanan süpürgenizi sanki kendi eşyasıymış gibi özenle tamir edecek bir firma var. Profesyonel ve bilgi birikimli kadromuzla beraber çok uygun fiyatlarla değerli müşterilerimizi bekliyoruz. Unutmayın ki her servis, teknik servis değildir. Gerçek teknik servis için bizlerle hemen iletişime geçin.


Ortaköy Philips Servisi
Telefon: 0216 473 11 52
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Philips Servis Ortaköy” üzerine 3 yorum

  1. Kullanmaktan bir hayli memnun olduğum Philips marka süpürgemden 3 gün önce çalışırken sanki yokuş çıkan kamyon sesi gibi garip bir ses çıkıyordu. Kapatıp 1 saat dinlendirdikten sonra tekrar açtığımda aynı ses gelmeye devam etti. Bunun üzerine internetten iletişim bilgilerine ulaştığım Ortaköy Philips Servise durumu anlatmam üzerine süpürgeyi götürüp kendilerine teslim ettim. Kendileri anakartın yandığını söyleyerek oldukça yüksek bir fiyat söylediler tamir için. Aşağı yukarı fiyat skalası nedir anakart değişiminin bilen var mı aranızda?

  2. Uzun zamandır kullandığım Philips markasına ait elektrikli süpürgemin önce kablosu zedelendi ve geçen hafta da hortumunun yan kısmı kırıldı ve kendim tamir edemeyeceğimi anlayınca makineyi Ortaköy Philips Servis ile irtibata geçerek onlara teslim ettim. Beklemediğim bir şekilde 2 gün sonra makinemin parçalarını tamir edilmiş bir şekilde bana teslim ettiler. O günden beri çevremde gördüğüm herkese bu servisi öneriyorum.

  3. Aşağı yukarı 5 yıl önce aynı marka elektrikli süpürgeyi kullanan bir yakınımın tavsiyesini dikkate alarak bana sürekli sorun yaşatan elekrikli süpürgemi, Philips marka elektrikli süpürgeyle değiştirdim. İlk aldığım günden bugüne geçen 5 yıl süre boyunca da sorunsuz bir şekilde çalışarak beni kendine hayran bıraktı. Fakat geçen hafta makinemi çalıştırmak için power düğmesine basınca hiç tepki vermedi. Ben de vakit kaybetmeden hemen Philips Servis Ortaköy şubesi ile telefon üzerinden iletişime geçtim. Kısa bir süre içerisinde adresime gelen teknik servis ekibi yaptığı incelemeler sonucu makinemin güç düğmesinde arıza olduğunu tespit eden ekip ertesi gün makinemi onarılmış şekilde teslim etti. Kendilerine almış olduğum hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com