Philips Servis Bebek

Evimizin vazgeçilmezi olan elektrikli süpürgeler hayatımızın büyük bir bölümünde yer kaplamış durumda ve bu eşyalar bizim yaşamımızı her açıdan kolaylaştırıyor. Maalesef ki bazen her elektronik eşya gibi elektrikli süpürgeler de bozulabiliyor ve bizi zorda bırakabiliyorlar. Bazen durumlarda da bir parça değişimine, bakıma ihtiyaç duyabiliyorlar.

Biz Philips Servis Bebek olarak müşteri memnuniyetine çok önem veririz. Bu yüzden arıza yapan makinelerde size destek sağlamak için daima buradayız. Sadece arıza durumunda değil söylediğimiz üzere yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarında da Pazar haricindeki 6 gün hizmetinizdeyiz. Evden süpürgenizi alıp arızasını düzeltip ve tekrar evinize kuruyoruz. Yaptığımız hizmete veya tamirat işlemlerinde bir parçayı değiştirmişsek size 1 yıl boyunca parça değişim garantisi veriyoruz. Ürünlerimizin ve taktığımız parçaların kalitesi ve çalışanlarımızın iş bilirliği konusunda hiç şüpheniz olmasın.

Teknik elemanlarımız da deneyimli, bu konuda özel eğitim almış ve başarı oranı yüksek kişilerdir. Elektrikli süpürgelerinizin tamiri, ve yedek parça değişimi ilgili aklınızda hiçbir şüphenin kalmaması için buradayız. Gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.


Bebek Philips Servisi
Telefon: 0216 621 42 11
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Philips Servis Bebek” üzerine 2 yorum

  1. Uzun zamandır kullandığım Philips markasına ait elektrikli süpürgemin önce kablosu zedelendi ve geçen hafta da hortumunun yan kısmı kırıldı ve kendim tamir edemeyeceğimi anlayınca makineyi Bebek Philips Servis ile irtibata geçerek onlara teslim ettim. 2 gün sonra makinemin parçalarını tamir edilmiş bir şekilde bana teslim ettiler.

  2. 1 hafta önce kullanmakta olduğum Philips marka süpürgemin daha öncesine göre emiş gücünün zayıfladığını fark ettim. Makinenin filtre kısmını temizledim ve toz torbasını değiştirdim. Buna rağmen problem aynı şekilde devam edince Bebek Philips Servisi çağırdım. Kendi yapmış olduğum temizliğin yetersiz kaldığını söyleyip teknik bakım yaparak makinemin eski çekim gücüne dönmesini kısa sürede sağlamış oldular.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com