“Philips Servis Samandıra” üzerine 2 yorum

  1. Uzun zamandır kullandığım Philips marka süpürgem eskisi gibi çekmemeye başlayınca filtresinden kaynaklandığını düşünerek Sarıgazi Philips Servise götürdüm ve bakımının yapılması gerektiğini, bana dönüş yapacaklarını söylediler. Üzerinden yaklaşık 2 hafta süre geçmesine rağmen problemin hala çözülemediğini söylüyorlar. Bir daha bu servisi kullanmayı geçtim, kimseye de tavsiye etmeyi hiç düşünmüyorum açıkçası.

  2. Bir devlet üniversitesinde öğretim görevlisi ve aynı zamanda da çalışmakta olduğum bölümün de bölüm başkanıyım. Odalarımız temizlik personelleri tarafından düzenli bir şekilde temizleniyordu fakat uzun zamandır okula gitmememizin ardından geçen gün görev başı yaptık.Bölümümüzde birkaç adet süpürgemiz var. Philips markasına ait olan bu süpürgemizin geçen gün görevli personel tarafından kablosu koptu. Hemen çağırdığımız Samandıra Philips Servis gelip makinemizi yerinde tamir ederek mağduriyetimizi giderdiler.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com